Новини

Робоча зустріч Національного ЧСЧ-консорціуму #MSM_PRO з активістами із Харкова

10 жовтня відбулася чергова робоча зустріч Національного ЧСЧ-консорціуму #MSM_PRO з активістами із Харкова!


В рамках зустрічі експерти консорціуму розповіли про успіхи у напрямку національної адвокації, станом на поточний рік. Так, зараз консорціум працює у трьох напрямках: законотворчі ініціативи (впровадження закону #5488, внесення законопроєкту про реєстровані цивільні партнерства #РЦП), бюджетна адвокація, взаємодія з національними установами. Станом на зараз, уся увага прикута до законопроєкту #5488, розгляд якого очікується найближчим часом. У довгостроковій перспективі – впровадження інституту #РЦП, положення про який є у національній стратегії України з прав людини на 2021-2023 роки.


Разом з активістами обговорили спільну участь у Харків Прайд, що відбувся 12 вересня, а також почули від активістів новини про події та заходи, які відбулися протягом 2021 року. Зокрема, представники ГО Спектр Харьков розповіли про участь спільноти у благодійній акції до дня захисту тварин, участь у етнофестивалі до свята Івана Купала, організацію літнього табору для представників спільноти, та створення регулярних заходів для них.


Завершили нагальними подіями, а саме обговорили ХІV Національну ЛГБТІ-конференцію (Національна ЛГБТІ-конференція України/Ukraine National LGBTI Conference), що відбудеться 25-26 листопада 2021 року. Активісти, що візьмуть участь, поділилися планами на проведення заходів, в рамках події, анонсували власні івенти.


Національний ЧСЧ-консорціум радо вітає ініціативи наших активістів, та зі свого боку зробить усе можливе для їх реалізації. Разом поборемо!

#лідерство