Новини

23 грудня Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO провів вебінар на тему: «Адвокація щодо залучення ресурсів по превенції критичних захворювань для ключових спільнот»!

Головним спікером вебінару виступив Андрій Косінов, експерт у питаннях громадського здоров'я та страхової медицини. Тема виявилась доволі жвавою та цікавою, адже питання здоров’я – одне з найважливіших та найболючіших питань сьогодення. Пандемія COVID-19 не вщухає, але окрім неї є безліч інших критичних захворювань, які так чи інакше можуть уразити нас у майбутньому. І превенція таких захворювань – запорука не тільки нашої продуктивності, але й якісного життя.


На вебінарі, зокрема, було розглянуто такі теми:

- Вплив пандемії COVID-19 на медичну сферу

- Критичні захворювання та їх ознаки

- Адвокаційні дії на подолання фінансових труднощів під час виникнення критичних захворювань

- Медичні програми страхування

- Огляд накопичувальних програм (пенсій)


Посилання на повну версію вебінару доступне за посиланням: https://youtu.be/FNheqIYErfY


Вебінар було проведено в рамках національного проєкту «Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти ЧСЧ на національному та регіональному рівні для забезпечення стійкості послуг з ВІЛ» за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ, що упроваджується Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO в складі ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ», LGBT Association LIGA, Гей-Форум України / Gay-Forum of Ukraine NGO та Spectrum Kharkiv.

#адвокація #лідерство #здоров'я