Новини

У місті Дніпро запрацював шелтер для ЛГБТІK-людей та їх рідних, які опинилися у складній життєвій ситуації через військову агресію росії!

Шелтер, відкритий зусиллями Alliance.Global, розрахований на спільне проживання ЛГБТІK-людей та їх сімей, строком до трьох місяців. Також, ми докладаємо максимум зусиль, аби забезпечити шукачів притулку усім необхіднім, у томи числі ліками, засобами особистої гігієни та їжею, теплим одягом і спальним місцем, телефонним зв’язком, за потреби, можемо оплатити релокацію до нашого шелтеру, і наразі ми можемо забезпечити усі ці потреби.


ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА ПРОЖИВАННЯ: https://bit.ly/shelter_for_lgbtq_dnipro

Після отримання вашої заявки ми зв'яжемось з вами протягом дня за контактними даними, що вказані у анкеті.


Також, на базі шелтеру в Дніпрі є можливість проходження експрес-тестування на ВІЛ, гепатити B i C та сифіліс для ЧСЧ!


- - - - - - - - - - - - -


🐱‍🏍 Діяльність шелтеру у Дніпрі стала можливою завдяки благодійним внескам міжнародних організацій Coalition PLUS, OutRight Action International та приватним пожертвам. ГО «Альянс.Глобал» та Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO висловлюють щиру вдячність за цю можливість!


Потребуєте притулку у Києві? Уважно ознайомтесь з умовами перебування, і якщо ви їм відповідаєте – заповніть, будь ласка, форму - https://bit.ly/shelter_for_lgbtq_kyiv


Хочете допомогти Шелтеру? - Ви можете допомогти нам переказом на будь-яку суму за реквізитами у ПриватБанк координинаторці проєкту Доброскок Оксані: 4149629352586713 (призначення платежу: «На потреби шелтеру»).