Новини

Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO провів робочу зустріч із регіональними ЧСЧ-активістами міста Маріуполь та Донецької області

9 грудня Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO провів робочу зустріч із регіональними ЧСЧ-активістами міста Маріуполь та Донецької області


На зустрічі, зокрема, поділилися актуальними новинами у правозахисному полі країни, та розповіли про подальші плани Національного ЧСЧ-консорціуму #MSM_PRO. Було обговорено актуальний стан головних адвокаційних активностей для ЛГБТІ+ на сьогодні (просування законопроєкту №5488 щодо запобігання злочинам, мотивованим нетерпимістю та внесення законопроєкту про реєстровані цивільні партнерства #РЦП), та озвучено плани щодо адвокаційних ініціатив у 2022 році.


Не менш важливим було обговорення проведення 14-ї Національної ЛГБТІ-конференції, яка відбулася у Києві 25-26 листопада у гібридному форматі. Регіональні активісти, які брали участь у конференції, поділилися власними враженнями щодо чисельних сесій, обговорили плани щодо розвитку спільноти в регіоні, та внесли власні пропозиції для 15-ї, ювілейної Нацконференції, яка відбудеться вже у 2022 році.


Окрім обговорення минулих подій, активісти маріупольскої спільноти поділилися актуальною інформацією щодо життя ком’юніті у місті, поділилися інсайтами власних публічних заходів, та зокрема розповіли про сервіси для ЧСЧ, які надає ком’юніті центр. Торкнулися і теми підписання містом Паризької декларації (зобов’язання керівництва міста покінчити з епідемією ВІЛ та місця спільноти в цих процесах). Наостанок, проговорили організаційні плани щодо активностей на 2022 рік. Зокрема, спланували два цікавих вебінари на тему роботи із популярними медіа (TikTok, Youtube). Національний ЧСЧ-консорціум висловив всебічну підтримку регіональним ініціативам та надасть усю необхідну технічну та експертну допомогу у разі потреби.

#лідерство