Новини

Зустріч консультантів Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO із діючими та потенційними членами обласних та міських координаційних рад з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІДу

22 лютого відбулася зустріч консультантів Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO із діючими та потенційними членами обласних та міських координаційних рад з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІДу, які представляють чоловіків, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ), з різних регіонів України. Загалом, у зустрічі взяли участь близько 20-ти учасників.

Експерти Консорціуму поділилися із ЧСЧ-активістами своїм досвідом у роботі в регіональних та місцевих координаційних радах, які є чи не найважливішим інструментом у нашій діяльності на даний час. Як зазначили експерти, робота із владою «на місцях» є гарною можливістю пришвидшити внесення необхідних спільноті змін, і підштовхує до них законодавство України.


Було розглянуто результати біоповедінкового дослідження по ЧСЧ, проведеного у 2021 році. Спікер від Центр громадського здоров’я України, Іван Тітар поділився попередніми його результатами, які будуть використані нашими активістами під час роботи координаційних рад за-для покращення доступу та якості послуг щодо ВІЛ для ЧСЧ на регіональному/місцевому рівнях. Деякі із цих даних представлені у скріншотах до публікації, більш детальні дані ми можемо надати за запитом.


Не менш важливою темою цієї зустрічі був загальний огляд ситуації щодо представленості ЧСЧ у регіональних/місцевих координаційних радах з питань боротьби з ТБ та ВІЛ/СНІДом. Як зазначили раніше експерти, питання залученості ЧСЧ у таких коордрадах є важливою складовою успішності та якості наданих послуг. В 2021 році ми мали у цьому певні успіхи, в результаті чого у склад цих рад було офіційно включено низку нових членів, які представляють нашу спільноту (про що ми раніше вже писали).


Представник від міста Маріуполь та член міської коордради з ТБ та ВІЛ/СНІДу Володимир Прокоф'єв також зазначив про пророблену містом роботу на шляху підписання Паризької декларації.


Завершили зустріч інформацією щодо підготовки Консорціумом гайду по роботі у координаційних радах, та вкотре нагадали, що представники Консорціуму протягом року будуть надавати будь-яку потрібну спільноті технічну допомогу, що пов’язана з посиленням лідерського та організаційного потенціалу ЧСЧ, бюджетної адвокації, включно з очними візитами у регіони, задля підсилення наших спільних позицій, які заплановані Консорціумом на 2022 рік.


Звичайно, ми не оминули тему зовнішньополітичної ситуації в Україні та вплив цього фактору на професійну діяльність та психологічний стан активістів та рядових представників спільноти.

Консорціум висловлює подяку нашим активістам, партнерам та друзям, завдяки яким ми спільними зусиллями покращуємо становище, зокрема, ЧСЧ в Україні!

_______________________________________

Солідарно з Національний ЧСЧ-консорціум, та за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ

Наш Інстаграм: https://www.instagram.com/msm_pro_ua/ - інфографіки, швидкі новини, про складне – простою мовою

Наш сайт: http://msm-pro.com.ua/ - виключна інформація про діяльність консорціуму, база знань

#лідерство #адвокація #здоров'я