Новини

30 серпня завершився п'ятиденний воркшоп "Підвищення попиту на PrEP" у Карпатах!

30 серпня завершився п’ятиденний воркшоп у Карпатах: «Підвищення попиту на PrEP» #PREP_KARPATY. Воркшоп було проведено у СМТ Славське, і загалом у ньому взяли участь більш ніж 40 представни_ць спільнот, серед яких були тренери, блогери, та лідери суспільної думки!

Перший день воркшопу традиційно став ознайомчим, де присутні досліджували існуючи виклики у просуванні PrEP, ділилися очікуваннями від воркшопу. Тренери зазначили, що на даний час Україна є лідером у питанні розповсюдження програми PrEP серед #ЧСЧ у Східній Європі, та лідером у світі – у розповсюдженні програми серед людей, які вживають ін’єкційні наркотики #ЛВІН. Окрім теоретичних блоків, учасники_ці взяли участь у практичних завданнях у групах, моделюванні, та обговорили можливості підвищити якість надання послуг, та збільшити попит на них.

Другий день одразу почався з інтенсивної роботи. Учасники_ці обговорили найбільш розповсюджені міфи про PrEP, та створили своєрідну «кризову комунікацію» для випадків, коли їм доведеться стикнутися з ними. Обговорили бар’єри для масштабного впровадження PrEP, а на завершення разом з тренерами провели брейн-шторм щодо маркетингових кампаній для його широкого впровадження в Україні.

Третій день продовжив тематику маркетингових активностей. Тренер від Мережі Параюристів поділився власним досвідом роботи у Тік-Ток, а учасники отримали практичне завдання – створити популяризуюче відео про PrEP.

У четвертий день учасники_ці завершили обговорення маркетингових ідей та стратегій щодо PrEP. Підвели підсумки щодо меседжів, які варто розповсюджувати задля його широкого впровадження, створили пул тематик, яких варто уникати, особливу увагу акцентували на занадто сексуалізованому контенті. Наприкінці, організатори запропонували учасникам і учасницям взяти участь у розвитку регіональних кампаній щодо PrEP, та анонсували конкурс міні-грантів за найкращі концепти і вже готові відео-ролики про PrEP.

П’ятий, завершальний день став днем загальних підсумків. Поговорили про психологічну гігієну, розкрили теми психологічного вигоряння, амплітуди емоцій, та чому важливо не тримати у собі негатив. Загалом, увесь воркшоп пройшов у доволі інтенсивній формі, і на 100% на позитивній ноті. Учасники_ці поділились власними враженнями, та подальшими робочими планами, а перші результати воркшопу ми побачимо вже у вересні, після дедлайну конкурсу на найкращі ролики про PrEP!


Хронологія події у ФБ:

День 1: https://www.facebook.com/msm.pro.ua/posts/363631688812082
День 2: https://www.facebook.com/msm.pro.ua/posts/364301318745119
День 3: https://www.facebook.com/msm.pro.ua/posts/364952192013365
День 4: https://www.facebook.com/msm.pro.ua/posts/365490801959504
День 5: https://www.facebook.com/msm.pro.ua/posts/366205695221348

Зокрема, уворкшопібралиучастьучасники_цівід: організацій, щовходять до Національний ЧСЧ-консорціум (ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ», Спектр Харьков, LGBT Association LIGA), проєкту Мережі параюристів, а також ММГО "Істок", Ukrainian Bears, Військові ЛГБТ та наші союзники Ukrainian LGBT Soldiers and our Allies, Рівненський обласний благодійний фонд "Наше Майбутнє", ЧБФ "Нова сім'я", Благодійна організація "Impulse", а також блогери та лідери громадської думки! За підтримки міжнародної організації MPact!
#лідерство