Новини

Презентація нової п’ятирічної програми Community Action for HIV Control

26 липня відбулась офіційна презентація нової п’ятирічної програми Community Action for HIV Control «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», яка офіційно стартувала з жовтня і яка проходитиме за фінансової підтримки #USAID. Ця програма буде реалізовуватись міжнародною організацією Pact Ukraine у консорціумі з FHI 360 та AFEW-Ukraine.


Завдання нового проєкту:

1). Зміцнення комплексу наявних заходів з протидії ВІЛ за допомогою надання диференційованих послуг для профілактики, тестування, взяття під медичний догляд людей, які живуть з ВІЛ, на основі гнучкого підходу для задоволення потреб клієнтів (інноваційні підходи для надання послуг з протидії ВІЛ).

2). Зміцнення потенціалу НУО та громадських об’єднань для впровадження та забезпечення сталого надання диференційованих послуг у сфері протидії ВІЛ шляхом залучення громадянського суспільства та розширення прав та можливостей спільнот (зміцнення організаційного потенціалу НУО, що засновані на значущій участі спільнот).

3). Створення сприятливої нормативної бази для розширення доступу до послуг у сфері протидії ВІЛ, які засновані на дотриманні прав людини та орієнтовані на клієнта, для ключових та пріоритетних груп населення (адвокація).

Проєкт "Інновації для подолання епідемії ВІЛ" запропонує низку інноваційних моделей та підходів, які допоможуть своєчасно виявити ВІЛ та надати лікування найбільш важкодоступним підгрупам ключових спільнот та пріоритетних груп.


Під час зустрічі (проводилася в гібридному форматі) виступили представники ключових спільнот та пріоритетних груп, які говорили про критичну важливість максимального залучення спільнот для успішного виконання всіх трьох завдань програми.


Так, від ЧСЧ виступив Oleg Alyokhin, співголова Національний ЧСЧ-консорціум #MSM_PRO та голова LGBT Association LIGA.


Проєкт вже залучився до реалізації активностей, наприклад, до роботи з підготовки змін до закону про ВІЛ та є одним із коспонсорів 14-ї Національна ЛГБТІ-конференція України/Ukraine National LGBTI Conference, яка пройде 25-26 листопада в Києві.

#адвокація