Новини

«100% життя» - Мережа ЛЖВ надали гуманітарну допомогу Шелтеру для ЧСЧ та транс*людей у Києві!

Не дивлячись на гарячу фазу конфлікту, та не надто сприятливу атмосферу у місті, наш тимчасовий притулок не тільки активно працює, але й щодня отримує все більше нових заявок на заселення.

У такому авральному режимі нам доводиться витрачати власні ресурси, задля підтримки його життєдіяльності та забезпечення гідних умов життя для наших гостей. Ця гуманітарна допомога допоможе нам на деякий час закцентувати увагу на інших викликах та завданнях


Додамо, що ця діяльність виконується Alliance.Global у рамках проєкту «Забезпечення діяльності шелтеру для ЧСЧ в місті Київ з наданням психологічної допомоги, юридичної допомоги та допомоги в ресоціалізації під час пандемії COVID-19» за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ та AIDS.ua. Також висловлюємо щиру вдячність Olga Rudneva!


- - - - - - - - - - - - -


Потребуєте притулку у Києві? Уважно ознайомтесь з умовами перебування, і якщо ви їм відповідаєте – заповніть, будь ласка, форму - https://bit.ly/shelter_for_lgbtq_kyiv


Хочете допомогти Шелтеру? - Ви можете допомогти нам переказом на будь-яку суму за реквізитами у ПриватБанк координинаторці проєкту Доброскок Оксані: 4149629352586713 (призначення платежу – на потреби шелтеру)