Новини

Місяць протистояння збройній агресії рф

Ось уже місяць Україна відважно протистоїть збройній агресії росії. Це війна ненаситної фашистсько-російської орди проти людства, де жертвами щодня стають сотні невинних людей. Жорстокі злочини російської федерації ніколи не будуть забуті народом України, і кожна година війни коштуватиме загарбнику усього, що він має.


Увесь цивілізований світ підтримує Україну у боротьбі за незалежність та життя, і вже зараз окупанти зазнають нищівних втрат. Та найбільші попереду. Потужні санкції руйнують російську економіку. Її ключові банки було відключено від міжнародної системи SWIFT, понад 240 провідних компаній вийшли з російського ринку, а повітряний простір Європи та США закритий для російських літаків. 141 держава підтримала резолюцію ГА ООН «Агресія проти України», а росія стала світовим вигнанцем, ведення справ з яким вже неможливе без важких репутаційних втрат.


До нашої перемоги, можливо, ще далеко, але у головній битві ми вже вийшли переможцями. На нашій стороні Світ та час. На стороні загарбника та вбивці – лише неминуче зубожіння, ізоляція та смерть. Ми переможемо, і ворог, розуміючи це, вдається но невиправданої жорстокості. Ми пам’ятатимемо кожен злочин, вчинений проти народу України, і ми зробимо усе, аби росія заплатила за це.

#лідерство