Новини

Експерти Національного ЧСЧ-консорціуму взяли участь у зустрічі з ЛГБТ+ активістами міста Дніпра.

30 вересня експерти Національного ЧСЧ-консорціуму взяли участь у зустрічі з ЛГБТ+ активістами міста Дніпра. У зустрічі прийняли участь активісти та соціальні працівники ком'юніті центру MenSpace (ГО Alliance.Global) та ГО Gender Stream!


У процесі обговорення дніпровські активісти поділися планами, щодо ЛГБТІ активностей на цей і наступний рік та обговорили можливості взаємодії з Національним ЧСЧ-консорціумом.


Не менш важливим було питання забезпечення безпеки заходів. Обговорили вже наявний досвід у проведенні безпечних ЛГБТІ заходів та спланували комунікацію по цих та інших питаннях.


Національний ЧСЧ-консорціум запевнив учасників зустрічі, що ми готові надавати усю необхідну технічну та експертну підтримку активістам на різних етапах планування та проведення місцевих ЛГБТІ активностей.


Крім того, ми анонсували для активістів реєстрацію на 14-у Національну ЛГБТІ конференцію, яка відбудеться вже наприкінці цієї осені.


Команда Національного ЧСЧ-консорціуму натхненно очікує на майбутні спільні заходи, та з захопленням спостерігає за тим, як регіональні лідери активістського руху беруть на себе відповідальність за майбутнє ЛГБТ+ спільноти у регіонах.

#лідерство