Новини

Вже більш ніж 40 представників_ць ЛГБТІК+ спільноти та їх рідних скористалися можливістю безкоштовного прихистку у Дніпрі!

Програма прихистків від Alliance.Global продовжує працювати та набирати обертів! У зв’язку зі значним збільшенням запитів про допомогу, ми прийняли рішення відкрити ще один шелтер у місті Дніпро, наразі їх там два. У числах, наразі все виглядає так:


Більш ніж 40 осіб, представників_ць ЛГБТ-спільноти та їх сімей, вже отримали прихисток у Дніпрі;


  • Більш ніж 60 людей було забезпечено продуктовими наборами;
  • Більше ніж 12 людей отримали цільову допомогу у вигляді коштів на релокацію (квитки, бензин, тощо);
  • Було проведено більш ніж 200 консультацій з питань доступу до АРВ-терапії, отримання PrEP (доконтактна профілактика ВІЛ), отримання медичних препаратів або інших соціальних та правових питань.
  • Наразі, в Україні вже працюють чотири прихистка для ЛГБТ+ та їх рідних, які потребують допомоги. Прихисток у Києві, два в Дніпрі, та ще один готується до відкриття у місті Чернівці (формально, він вже готовий, але ми всіма силами намагаємося покращити умови, аби забезпечити комфорт нашим гостям).
  • Більше про прихистки ви можете прочитати у наших минулих публікаціях! А якщо ви також маєте у ньому потребу, заповніть анкету за цим посиланням: https://bit.ly/shelter_for_lgbtq_UKRAINE


З вами оперативно зв’яжуться наші дружні консультанти! Додамо, що ми надаємо допомогу у зміні дислокації, та забезпечуємо гостей безкоштовною їжею та медикаментами. Проживання у прихистку також є безкоштовним!

Робота прихистків у Дніпрі та Чернівцях забезпечується

Alliance.Global за підтримки OutRight Action International, Coalition PLUS, Aidsfonds, та за рахунок приватних пожертв. Діяльність київського шелтеру є можливою завдяки проєкту «Забезпечення діяльності шелтеру для ЧСЧ в місті Київ з наданням психологічної допомоги, юридичної допомоги та допомоги в ресоціалізації під час пандемії COVID-19» за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ, а також інших донорів та за рахунок приватних пожертв