База знань

Збірник матеріалів щодо запровадження реєстрованого партнерства в Україні / Центр «Наш світ».

1.        Збірник матеріалів щодо запровадження реєстрованого партнерства в Україні / Центр «Наш світ». — Підготовлено в рамках проекту «Протидія дискримінації ЛГБТ в трудових і сімейних відносинах», що виконується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. — К., 2016. — 30 с. — Режим доступу: http://gay.org.ua/publications/civil_partnership_propositions2016.pdf. — Зокрема:
Аналітична записка щодо запровадження в Україні реєстрованого партнерства для одностатевих сімейних пар, де міститься оцінка чисельності ЛГБТ в Україні:
Наразі не існує будь-яких вірогідних фактичних даних як про кількість ЛГБТ людей в Україні в цілому, так і про кількість утворених ними сімейних пар, тому ми можемо покладатися лише на грубі оцінки, здійснені на основі загальних уявлень сучасної науки про одностатеві стосунки в суспільстві. Хоча точна частка ЛГБТ у складі населення невідома, різні наукові дослідження оцінюють її у 2–10 %. Беручи до уваги, що чисельність населення України віком більше 14 років (без урахування окупованого Криму) складає біля 36 мільйонів, можна оцінити загальну чисельність дорослого ЛГБТ-населення України [в діапазоні] від 720 тисяч до 3,6 мільйона осіб[1].

[1] Аналітична записка щодо запровадження в Україні реєстрованого партнерства для одностатевих сімейних пар // Збірник матеріалів щодо запровадження реєстрованого партнерства в Україні / Центр «Наш світ». — К., 2016. — Режим доступу: http://gay.org.ua/publications/civil_partnership_propositions2016.pdf. — С. 8.