Новини

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» виповнилося 19 років!

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» виповнилося 19 років! (ENGLISH BELOW)


Організація народилася саме сьогодні, 25 жовтня 2002 року! За цей час ми пережили ребрендинг, впровадження інноваційних та проривних ініціатив у сфері профілактики, підтримки та лікування ВІЛ для ЧСЧ, зміцнювали організаційний і лідерський потенціал спільноти, займалися усесторонньою адвокацією доступу до послуг та забезпечення прав ЧСЧ/ЛГБТ.


Ми і з місцевої київської організації розширилися на всю Україну та зібрали потужну команду амбітних і неймовірно талановитих людей! Ми об’єдналися з іншими потужними неурядовими організаціями, та спільно створили Національний ЧСЧ-консорціум, щоб ще більше прискорити впровадження наших амбітних мрій та цілей!

Попереду ще більше важкої, але цікавої роботи, і ми як ніколи віримо у те, що для нас і наших партнерів немає нічого неможливого! Зі святом нас, «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»!


----------------------------------------


«ALLIANCE.GLOBAL» is 19 years old!


The organization was born today, on October 25, 2002! During this time we have experienced rebranding, implementation of innovative and breakthrough HIV prevention, support and treatment initiatives for MSM, strengthening the organizational and leadership capacities of the community, comprehensive advocacy of access to services and ensuring the rights of MSM/LGBT people.


We have expanded from a local Kiev organization to all of Ukraine and have built a strong team of ambitious and incredibly talented people! We have teamed up with other powerful NGOs to form the National MSM Consortium, in order to further accelerate the implementation of our ambitious desires and goals!


There is even more hard but interesting work ahead, and we never believe that nothing is impossible for us and our partners! Happy Holidays to us, «ALLIANCE.GLOBAL»!

#лідерство